Jurassic World: The Game

1.31.13

4.5

6

Resmi Jurassic World oyunu

508.3k

Bu uygulamayı oyla

Jurassic World: The Game kendi Jurasic Parkınızı sıfırdan yaratabileceğiniz bir strateji ve aksiyon oyunudur. Oyunun önerdiği şekilde Jurasic World filminden tüm yeni değişiklikleri bulabilirsiniz.

Parkı, binaları istediğiniz yerlere koyarak isteğinize göre tasarlayıp inşa edebilirsiniz. Ziyaretçileriniz için bir otel ve dinlenme tesislerine ve tabi ki farklı tipteki dinozorlar için mağaralara ihtiyaç duyacaksınız.

Jurassic World: The Game’de kara ve deniz yaratıkları arasında 60’tan farklı dinozor tipi bulacaksınız. Dinozorları yetiştirebilir ve toplayabilirsiniz ve onları şov amaçları yanında onları sıralayabilir ve diğer dinozorlar ile dövüştürebilirsiniz.

Dinozorları direkt kontrol edemediğiniz bu çarpışmalar, 3D’de mükemmel şekilde tekrar oluşturuldu böylece T-Rex’i tüm ihtişamı ile savaşırken görebilirsiniz.

Jurassic World: The Game aksiyon ve yönetim elemanları ile mükemmel bir strateji oyunudur. Parkın kaynaklarını (et, para, ot vb.) iyi bir dengede tutmak yanında aynı zamanda dinozorları da kontrol etmelisiniz.
Notlar

Cihazınızın hafızasında en az 250 MB'lık boş yer gerektirir.

Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Kısıtlamalar

Geçici lisansı her yedi günde yenilemelisiniz.

X